Par viescīcu - Dinaburg SPA Hotel

Dinaburg SPA atrodas klusā vietā, vien 5 minūšu braucienā no pilsētas centra. Viesiem tiek piedāvāta iespēja izmitināties kādā no 58 plašiem un ērtiem viesnīcas numuriem. Pēc piedzīvojumiem bagātas dienas viesi var atpūsties atpūtas kompleksā, kurā pieejama sauna, peldbaseins, tvaika pirts un džakuzi, kuru apmeklējums tiek piedāvāts par papildus samaksu. Dinaburg SPA viesnīca apmeklētāju grupām piedāvā iespēju baudīt kafijas pauzes, pusdienas un vakariņas. Biznesa pārstāvjiem tiek nodrošināta iespēja organizēt seminārus un konferences plašās konferenču telpās.  Banketu zāle 224 m2 platībā būs lieliska vieta svinībām, jubilejām un kāzām. Viesiem tiek organizētas ekskursijas ar iespēju aplūkot un iepazīt tuvāk pilsētu un Latgales reģionu.

Uzturēšanās nosacījumi

- Bērniem līdz 7 gadu vecumam uzturēšanās viesnīcas numurā kopā ar pieaugušajiem ir bez maksas, ja nav nepieciešama papildus gulta.   - Piedāvājam iespēju izvietot papildus bērnu gultas. - Par bērna izmitināšanu vecumā no 2 gadiem, ja nepieciešama papildus gulta, tiek piemērota papildus samaksa, kas sastāda 13 eiro par nakti. - Spa pakalpojumi viesiem tiek nodrošināti pēc iepriekšējas rezervācijas.  Saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatību, viesnīcā ir ieviesti papildus sanitārie un drošības pasākumi. - Reģistrējoties viesnīcā, viesiem jāuzrāda derīgs personību apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju. - Bērni līdz 18 gadu vecumam tiek izmitināti tikai kopā ar vecākiem vai personu, kurai ir tiesības pieskatīt bērnu. - Par mājdzīvnieku izmitināšanu tiek piemērota papildus samaksa 10 eiro apmērā.

Ierašanās reģistrācija 14:00
Izrakstīšanās reģistrācija 12:00
Rezervācijas atcelšana Sākot ar 2020. gada 6. aprīli, jūsu izvēlētā rezervācijas atcelšanas politika tiks piemērota neatkarīgi no COVID-19 vīrusa izplatības. Mēs iesakām veikt rezervāciju ar bezmaksas atcelšanas iespējām gadījumā, ja Jūsu plāni var mainīties.

Noteikumi un nosacījumi

Rezervācijām, kas veiktas no 2020. gada 6. aprīļa, iesakām izvērtēt COVID-19 vīrusa izplatības iespējamos riskus un valstī noteiktos ierobežojumus. Ja vēlaties saglabāt tiesības atgriezt rezervācijas izdevumus, iesakām izvēlēties elestīgus rezervācijas nosacījumus. Jūsu atcelšanas pieprasījums tiks apstrādāts, saskaņā ar izvēlētās rezervācijas noteikumiem un saistošajiem patērētāju tiesību aizsardzības likumiem, ja tādi piemērojami. Ja rodas šaubas, iesakām veikt rezervāciju ar bezmaksas atcelšanas iespējām. Ja Jūsu plāni mainīsies, Jums būs iespēja savu rezervāciju atcelt bez soda naudas piemērošanas.

TravelLine: Аналитика